Lidhje

Media Arkivi

Përgatitja e koncertit për shenjtërimin e Nënë Terezës


Një ditë para shenjtërimit të Nënë Terezës, artistë nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe vise tjera të banuara me shqiptarë do të mbajnë një koncert në bazilikën e Shën Palit në Romë për të nderuar jetën dhe veprën e Nënë Terezës.

XS
SM
MD
LG