Lidhje

Parqet e Nevadës, takim i historisë me bukuritë natyrore


Nevada

Pas një aventure në ujërat e rrëmbyera të Kanionit të Madh në Arizona, vizitori i parqeve kombëtare, Mikah Meyer, u drejtua për në veri të vendit, ku do të përjetonte të tjera emocione; një vend me pamje mbresëlënëse, ku gjenden disa nga mrekullitë historike dhe gjeologjike të Shërbimit të Parqeve Kombëtare.

Parqet kombëtare të Amerikës - Nevada
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG