Lidhje

Media Arkivi

Presidenti Nishani, vizitë në Nju Jork


Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani u prit në sallat e legjislaturës së shtetit Nju Jork në Albany nga udhëheqës të Dhomës dhe të Senatit të këtij shteti.

XS
SM
MD
LG