Lidhje

Presidenti Nishani vazhdon vizitën në Kosovë


Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, edhe sot vazhdoi vizitën e tij në Kosovë, e para jashtë vendit që kur mori këtë post. Ai u angazhua pë mbështetjen e proceseve politike në Kosovë, por edhe për mbrojtjen e të drejtave të shqiptarëve që jetojnë jashtë kufijve të Kosovës dhe Shqipërisë.


Shiko komentet (2)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG