Lidhje

Presidenti Nishani nderon shqiptarët e Amerikës


Presidenti Nishani nderon shqiptarët e Amerikës
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:26 0:00

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, nderoi mbrëmë në Nju Jork një numër shqiptaro-amerikanësh që janë dalluar për arritje në fusha të ndryshme dhe kanë ndihmuar në forcimin e marrëdhënieve të vendit amë me Shtetet e Bashkuara.

XS
SM
MD
LG