Lidhje

Nju Jork, shtohen infeksionet dhe shtrimet në spital


Nju Jork, shtohen infeksionet dhe shtrimet në spital
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Ndryshe nga të dhënat e fillimit të vitit, tani në spitalet e Nju Jorkut dominojnë të rinjtë.

XS
SM
MD
LG