Lidhje

Kriza e opioideve në Amerikë; rikthim në Filadelfia


Kriza e opioideve në Amerikë; rikthim në Filadelfia
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:34 0:00

Vazhdojmë serinë tonë të krizës së opioideve në Amerikë me një rikthim në Majami. Në këtë episod - vitet e përdorimit të drogës, ilacet kundër depresionit dhe doza e ilacit zëvendësues të opioideve, Suboxone, shkaktojnë një barrë rraskapitëse tek Allisoni.

XS
SM
MD
LG