Lidhje

Organizata "Motrat Qiriazi", fonde për muzeun hebraik në Prizren


Organizata "Motrat Qiriazi", fonde për muzeun hebraik në Prizren
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00

Organizata Shqiptaro-Amerikane e Grave “Motrat Qiriazi” nderoi të shtunën mbrëma në Nju Jork disa aktivistë dhe grumbulloi fonde për një muze hebraik në Prizren.

XS
SM
MD
LG