Lidhje

Opozita ne Shqiperi bllokon rruget

Në Shqipëri opozita bllokoi sot për 60 minuta pesë akse rrugore kombëtare, nga ora 11.00 deri në mesditë, si pjesë e protestës së saj e cila vazhdon prej më shumë se dy muajsh për të kërkuar largimin e kryeministrit Edi Rama dhe formimin e një qeverie teknike. Policia nuk kishte dhënë leje për zhvillimin e protestave, megjithatë ajo nuk ndërhyri.

Shih më tepër

Albania Opposition Protest
1

Albania Opposition Protest

Albania Opposition Protest
2

Albania Opposition Protest

Albania Opposition Protest
3

Albania Opposition Protest

Albania Opposition Protest
4

Albania Opposition Protest

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG