Lidhje

Mal i Zi dhe përfaqësimi i pakicës shqiptare


Përfaqësimi i shqiptarëve në institucionet e Malit të Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Përfaqësimi i pakicës shqiptare në administratë ishte tema e një konference të mbajtur në Ulqin. Njofton korrespondenti ynë Ali Salaj.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG