Lidhje

Paisjet për matjen e temperaturës


Paisjet për matjen e temperaturës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

Edhe pse bizneset po rihapen në të gjithë botën, pandemia vazhdon të jetë e pranishme. Shumë prej janë duke matur temperaturën e njerëzve para se ata të lejohen hyjnë në mjediset brenda. Por në shumë raste përdorimi i termometrave të dorës mund të mos jenë praktik dhe i efektshëm.

XS
SM
MD
LG