Lidhje

Palmer: Angazhimi i SHBA në Ballkan, i pandryshuar


Palmer: Angazhimi i SHBA në Ballkan, i pandryshuar
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

Interesat e Shteteve të Bashkuara në Ballkanin Perëndimor janë të qendrueshme dhe strategjia e tyre ndaj këtyre vendeve në thelb ka mbetur e pandryshuar. Komentet u bënë nga zyrtari i lartë Matthew Palmer, në një intervistë me shërbimin e Zërit të Amerikës në gjuhën boshnjake.

XS
SM
MD
LG