Lidhje

Panairi i librit "Prishtina 2018"


Panairi i librit “Prishtina 2018”
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:40 0:00

Këto ditë në Kosovë po zhvillohet panairi i librit “Prishtina 2018” ku po marrin pjesë rreth 100 botues nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe diaspora. Organizatorët thonë se interesimi i lexuesve për këtë panair ka shënuar rritje ndërsa e vlerësojnë atë si ngjarje shumë të rëndësishme për ruajtjen e traditës së librit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG