Lidhje

Panairi i artizanateve në Kosovë


Panairi i artizanateve në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00
Në Prishtinë po mbahet panairi i Artizanaleve dhe Trashëgimisë Kulturore i organizuar nga Shoqatat e grave. Përveç shitjes së prodhimeve, panairi synon promovimin e vlerave të trashëgimisë kulturore tradicionale dhe shkëmbimin e punimeve artizanale ndërmjet vendeve të rajonit.
Panairi i artizanateve në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00
XS
SM
MD
LG