Lidhje

Pandemia rrezikon të ardhmen e turizmit në Shkodër


Pandemia rrezikon të ardhmen e turizmit në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Pandemia e koronavirusit po godet fort edhe turizmin, një sektor ky prioritar për ekonominë shqiptare. Masat e marra për ndalimin e përhapjes së virusit si dhe shtyrja e situatës së fatkeqësisë natyrore deri me 23 qershor kanë vënë në dyshim të ardhmen e sezonit turistik në një qytet si Shkodra, destinacion ky i rëndësishëm i turizmit shqiptar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG