Lidhje

Papa Françesku drejton meshën në Tiranë


Udhëheqësi katolik dha një meshë në Sheshin Nënë Tereza në Tiranë dhe u takua me presidentin shqiptar Bujar Nishani.

XS
SM
MD
LG