Lidhje

Parandalimi i ekstremizmit të dhunshëm dhe radikalizmit


Parandalimi i ekstremizmit të dhunshëm dhe radikalizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:15 0:00

Parandalimi i ekstremizmit të dhunshëm dhe radikalizmit

"Komunitetet, media dhe shoqeria civile per parandalimin e ekstremizmit te dhunshem dhe radikalizmit" -- me këtë temë u mblodhën në Shkodër studentë e aktivistë në kuadër të projektit "Zhvillimi dhe bashkëpunimi i përshpejtuar qytetar" i mbështetur nga Shtetet e Bashkuara. Takimi u organizua nga Instituti Shqiptar i Medias së bashku me Universitetin e Shkodrës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG