Lidhje

Parqet kombëtare të Amerikës - Zajoni & Brajsi


Zion National Park (Springdale, Utah)

Teksa vizitori i parqeve kombëtare, Mikah Meyer, bën një përmbledhje të fazës së fundit të udhëtimit të tij në shtetin perëndimor të Jutas, ai duket se ka ruajtur më të mirën për në fund: parkun kombëtar të Zajonit dhe Brajsit. Dy të fundit e pesë parqeve që përbëjnë të ashtuquajturën “Pesëshe Fantastike”.

Parqet kombëtare të Amerikës - Zajoni dhe Brajsi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:47 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG