Lidhje

Parlamenti i Kosovës dhe vlerat e luftës së UÇK-së


Parlamenti i Kosovës dhe vlerat e luftës së UÇK-së
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

Parlamenti i Kosovës për orë të tëra ka debatuar sot në një seancë të jashtëzakonshme lidhur me vlerat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

XS
SM
MD
LG