Lidhje

Media Arkivi

Bllokohet puna e Parlamentit të Kosovës


Në Kosovë, deputetët e partive opozitare bllokuan të enjten punën e parlamentit, duke kundërshtuar marrëveshjet me Serbinë. Mospajtimet rreth marrëveshjeve kanë nxitur debate të ashpra dhe me tensione ndërmjet partive politike.

XS
SM
MD
LG