Lidhje

LSI përshëndet qëndrimin e PS për bashkëpunim në reformën zgjedhore


LSI përshëndet qëndrimin e PS për bashkëpunim në reformën zgjedhore

Partitë e koalicionit qeveritar përshendetën deklaratat e djeshme të Partisë Socialiste të opozitës për bashkëpunim në reformën zgjedhore dhe hetim të materialeve zgjedhore. Lëvizja Socialiste për Integrim deklaroi se gadishmëria e Partisë Socialiste për të pritur interpretimet e Komisionit të Venecias është një hap në drejtimin e duhur që i hap rrugën reformave të shumëpritura europiane.

XS
SM
MD
LG