Lidhje

Pashkët kremtohen edhe në Kosovë


Pashkët kremtohen edhe në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Pashkët po kremtohen edhe në Kosovë nga besimtarët katolikë. Në përgëzimet e rastit, udhëheqësit politikë e fetarë, kanë vënë theksin në përpjekjet për ruajtjen e paqes, tolerancës dhe pajtimit mes njerëzve. Nga Prishtina njofton korrespondentja jonë, Edlira Bllaca.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG