Lidhje

PD prokurorisë, verifikim Kryebashkiakut të Vaut të Dejës


PD prokurorisë, verifikim Kryebashkiakut të Vaut të Dejës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Partia Demokratike i kërkoi sot prokurorisë që të hetojë rreth figurës së kryebashkiakut të Vaut të Dejës, Mark Babani, pasi sipas saj, ka dyshime se ai është arrestuar dhe dëbuar nga Italia dhe Maqedonia e Veriut.

XS
SM
MD
LG