Lidhje

Analistët mbi zhvillimet në Partinë Demokratike


Analistët mbi zhvillimet në PD
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:55 0:00

Ngjarjet e fundit në radhët e Partisë Demokratike u pritën me komente të ndryshme nga analistë dhe vëzhgues të jetës politike shqiptare. Studiuesit Afrim Krasniqi dhe Roland Lami, shpjegojnë argumenta pro dhe kundër kërkesave për largim të kryetarit Lulzim Basha dhe mbi zgjedhjen e një kryetari të ri:

Analistët mbi zhvillimet në PD
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:55 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG