Lidhje

Sfidat e personave me aftësi ndryshe


Sfidat e personave me aftësi ndryshe
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:27 0:00

Në Shkodër, 324 përsona me aftësi ndryshe përballen me probleme dhe vështirësi, jo vetëm të jetesës, por edhe integrimit në shoqëri. Në përpjekje për të ngritur zërin e tyre, një i ri nga Shkodra, edhe ai me aftësi ndryshe, ka krijuar shoqatën e përsonave me aftësi ndryshe.

XS
SM
MD
LG