Lidhje

Amerikanët votojnë në zgjedhjet presidenciale

Miliona votues po shkojnë në kutitë e votimit për të zgjedhur presidentin e ardhshëm të Shteteve të Bashkuara. Anketat e fundit tregojnë se presidenti Barak Obama dhe sfiduesi republikan Mitt Romney janë barabarë.

XS
SM
MD
LG