Lidhje

Një pikë e re e përbashkët kufitare Mali i Zi - Shqipëri


Një pikë e re e përbashkët kufitare Mali i Zi - Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Marrëveshja mes qeverisë së Malit të Zi dhe Shqipërisë për hapjen e pikës së re kufitare në zonën e Krajës, në Malin e Zi u prit me një interesim të madh nga banorët e kësaj zone.

XS
SM
MD
LG