Lidhje

Ekspozita e piktorit Avni Delvina


Ekspozita e piktorit Avni Delvina
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00

Në Tiranë, piktori i njohur Avni Delvina dhe ekspozita e tij “The Donald” iu kushtua marrëdhënieve shqiptaro-amerikane dhe zhvillimeve në SHBA dhe Ballkan. Në shumicën e veprave autori paraqiti presidentin amerikan Donald Trump dhe ngjarje që lidhin SHBA me shqiptarët.

XS
SM
MD
LG