Lidhje

Policia e Gjirokastrës, arrestime për drogë


Policia e Gjirokastrës tha sot se arrestoi katër persona dhe shpalli në kërkim katër të tjerë, pas një përplasjeje të armatosur ditën e djeshme mes grupeve që transportojnë lëndë narkotike.

Përplasja ndodhi në zonën e Përmetit, afër kufirit me Greqinë dhe njëri prej trafikantëve mbeti i plagosur.

Policia sekuestroi gjatë opercionit edhe disa dhjetëra kilogramë marijuanë, armë dhe municione.

Arrestime për lëndët narkotike
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:53 0:00

XS
SM
MD
LG