Lidhje

Në jetimore nga varfëria


Në jetimore për shkak të kushteve të vështira ekonomike
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:13 0:00

Vështirësitë ekonomike dhe problemet sociale kanë detyruar një numër familjesh të dërgojnë fëmijët e tyre në shtëpitë e fëmijëve, të ngritura në disa rrethe të Shqipërisë. Korrespondenti i Zërit të Amerikës, Pëllumb Sulo, ishte në Shtëpinë e Fëmijës Shkollor në Shkodër.

Në jetimore për shkak të kushteve të vështira ekonomike
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:13 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG