Lidhje

Vështirësit e dimrit dhe mungesa e energjisë


Vështirësit e dimrit dhe mungesa e energjisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Zonat më të dëmtuara janë komunat Tropoja, Margegaj, Bujani, Bytyçi, Llugaj, Terthore, Topojan, Shishtaveci, Bicaj, Ujemisht, Qelë, Arrëz, Voskopoja, Polisi.

XS
SM
MD
LG