Lidhje

Presidenca Trump dhe Rusia


Presidenca Trump dhe Rusia
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:04 0:00

Nëse ekziston një fjalë që nuk i është ndarë dhe ka personifikuar presidencën e Donald Trumpit, është Rusia.

XS
SM
MD
LG