Lidhje

Media Arkivi

Presidenti serb në Kosovë


Presidenti serb në Kosovë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Presidenti serb Aleksandër Vuçiç, tha sot në Kosovë se Serbia do të punojë për ruajtjen e paqes dhe zgjidhjen e mospajtimeve shekullore me shqiptarët. Ai u bëri thirrje serbëve lokalë të qëndrojnë në Kosovë.

XS
SM
MD
LG