Lidhje

Presidenti Topi u bën thirrje partive politike të njohin rezultatin e zgjedhjeve të 8 majit


Presidenti Topi u bën thirrje partive politike të njohin rezultatin e zgjedhjeve të 8 majit

Presidenti i Shqiperise, Bamir Topi, u beri sot thirrje partive politike qe te njohin rezultatin e zgjedhjeve te 8 majit, ne shenje respekti ndaj vendimit demokratik te qytetareve. Presidenti Topi u kerkoi partive qe te distancohen nga dhuna dhe te mos u japin mbeshtetje politike autoreve të dhunes gjate fushates.

XS
SM
MD
LG