Lidhje

E ardhmja e negociatave Prishtinë-Beograd


Diskutime mbi negociatat Prishtinë-Beograd
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Senatori amerikan, John McCain, i cili po qëndron për një vizitë në Ballkan, bëri thirrje gjatë javës për vazhdimin e bisedimeve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. Procesi i këtyre bisedimeve aktualisht është i pezulluar ndërsa në Kosovë mendimet janë të ndara rreth vazhdimit të këtij procesi.

Diskutime mbi negociatat Prishtinë-Beograd
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG