Lidhje

Ndërprerjet në zinxhirin e furnizimit me mallra


Ndërprerjet në zinxhirin e furnizimit me mallra
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Kina është qendra e prodhimit për botën. Përhapja e koronavirusit ndërpreu punën e çdo sektori prodhimi. Vonesat në prodhim çuan tek vonesat në transport. Aktualisht është e vështirë dhe ndonjëherë e pamundur për të blerë artikuj të caktuar.

XS
SM
MD
LG