Lidhje

Prodhuesit e veshjeve shtojnë eksportet


Në Shqipëri, prodhuesit e veshjeve me porosi pohuan se kanë rritur eksportet me 40 për qind dhe kanë shtuar porositë e prodhimit me 50 për qind për këtë vit.

XS
SM
MD
LG