Lidhje

Projekti që synon përfshirjen e grave në sektorin e energjisë


Projekti që synon përfshirjen e grave në sektorin e energjisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:18 0:00

Në Kosovë, korporata “Sfidat e Mijëvjecarit” u ka mundësuar 28 vajzave bursa për studime në Shtetet e Bashkuara të Amerikës si dhe 200 të tjerave angazhim në punë praktike në kompani të ndryshme në Kosovë në sektorin e energjisë.

XS
SM
MD
LG