Lidhje

Protestë kundër homofobisë në Tiranë


Protestë kundër homofobisë në Tiranë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Dita Ndërkombëtare Kundër Homofobisë, është shënuar edhe në Shqipëri, ku një grup i bashkësisë homoseksuale zhvilluan në Tiranë një paradë dhe një tubim proteste për të drejtat e tyre njerëzore.

XS
SM
MD
LG