Lidhje

Media Arkivi

Protestë mjedisore në Tiranë


Veprimtarë të mjedisit zhvilluan sot në Tiranë një protestë në mbrojtje të luginës dhe të lumit Valbona, ku janë dhënë disa leje për ndërtim hidrocentralesh.

XS
SM
MD
LG