Lidhje

Media Arkivi

Protestë mjedisore në Tiranë


Protestë mjedisore në Tiranë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Veprimtarë të mjedisit zhvilluan sot në Tiranë një protestë në mbrojtje të luginës dhe të lumit Valbona, ku janë dhënë disa leje për ndërtim hidrocentralesh.

XS
SM
MD
LG