Lidhje

Media Arkivi

Protesta kundër ndotjes së mjedisit


Në Tiranë, veprimtarë pro mjedisit protestuan sot para kryeministrisë kundër ndërtimeve të kullave shumëkatëshe poshtë digës së liqenit artificial. Ata pohuan se ato ndërtuan janë të rrezikshme dheshkelin çdo ligj të digave, mjedisit dhe urbanistikës.

XS
SM
MD
LG