Lidhje

Publicisti Remzi Lani uron Zërin e Amerikës me rastin e 70 vjetorit


Publicisti shqiptar Remzi Lani, në urimin e tij me rastin e 70 vjetorit të Zërit të Amerikës, tha se Zëri i Amerikës është një inkurajues i pazëvendësueshëm dhe i pakompromis i zhvillimeve demokratike në Shqipëri dhe hapësirat tjera ku jetojnë shqiptarët.

XS
SM
MD
LG