Lidhje

Publikohet botimi i dytë i monografisë kushtuar aktorit të ndjerë Bekim Fehmiu


Publikohet botimi i dytë i monografisë kushtuar aktorit të ndjerë Bekim Fehmiu
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:58 0:00

Në Kosovë, publicisti dhe gazetari Fahri Musliu botoi pjesën e dytë të monografisë për aktorin e njohur shqiptar Bekim Fehmiu, në një përpjekje për ta bërë më të njohur figurën e tij për brezat e rinj në vend.

XS
SM
MD
LG