Lidhje

Media Arkivi

Mbyllja e rafinerive të Ballshit dhe Fierit


Mbyllja e rafinerive të Ballshit dhe Fierit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:04 0:00

Punëtorët e rafinerive të naftës së Ballshit dhe të Fierit ndodhen prej disa ditësh në protesta për shkak të mbylljes së aktivitetit të dy uzinave. Kompania që administronte rafineritë është tërhequr duke lënë paga të prapambetura dhe detyrime të mëdha në sistemin tatimor.

XS
SM
MD
LG