Lidhje

Kosovë, raport mbi gjendjen e sistemit të drejtësisë


Kosovë, raport mbi sfidat e sistemit të drejtësisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Në një raport të Institutit të Kosovës për Drejtësinë, theksohet mungesa e efikasitetit dhe llogaridhënies në sistemin e drejtësisë. Autorët e raportit shprehin shqetësimin se këto mangësi kanë bërë që të bjerë besimi i qytetarëve te drejtësia.

Kosovë, raport mbi sfidat e sistemit të drejtësisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG