Lidhje

Reagime nga banorët e Mitrovicës për ngjarjet e ditëve të fundit

  • Zëri Amerikës

Reagime nga banorët e Mitrovicës për ngjarjet e ditëve të fundit

Gjendja në veriun e Kosovës ishte të enjten e qetë, por tensionet vazhdojnë. Në Mitrovicë, njerëzit shprehin mendime të ndryshme lidhur me veprimet e fundit të qeverisë së Kosovës dhe reagimin e komunitetit ndërkombëtar.

XS
SM
MD
LG