Lidhje

Reforma në drejtësi, ekspertët: ka ecur ngadalë


Reforma në drejtësi, ekspertët: ka ecur ngadalë
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:46 0:00

Reforma në drejtësi në Shqipëri, thuajse 4 vjet nga miratimi, vazhdon të prodhojë debate. Konsensusi politik që shoqëroi miratimin nuk vijoi me miratimin e ligjeve që rridhnin prej ndryshimeve kushtetuese, apo dhe me zbatimin e tyre.

XS
SM
MD
LG