Lidhje

Media Arkivi

Konferencë për 25 vjetorin e rrëzimit të komunizmit


Sekretari amerikan i shtetit Xhon Kerri uroi Shqipërinë për 25 vjetorin e rrëzimit të komunizmit. Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe Papa Francesku dërgoi një mesazh për festën e rrëzimit të diktaturës.

XS
SM
MD
LG