Lidhje

Media Arkivi

Partitë replikojnë mbi reformimin e drejtësisë


Në Tiranë, qeveria dhe opozita shkëmbyen kritika për zvarritjen e reformës në sistemin e drejtësisë. Diplomatët amerikanë dhe europianë po organizojnë takime të gjera me grupet e deputetëve të majtë e të djathtë për të diskutuar rëndësinë, që ka kjo reformë.

XS
SM
MD
LG