Lidhje

Rihapja në Kosovë pas lehtësimit të masave kundër pandemisë


Rihapja në Kosovë pas lehtësimit të masave kundër pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Rihapja në Kosovë pas lehtësimit të masave kundër pandemisë

Në Kosovë sot filloi zbatimi i periudhës së re të lehtësimit të masave kufizuese për koronavirusin. Pas më shumë se dy muaj e gjysmë filloi hapja e vendkalimeve kufitare, si dhe e kafeneve dhe restoranteve. Autoritetet po bëjnë thirrje për hapje të kujdesshme meqë rreziku ende nuk ka kaluar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG